Nails Tasarımlar

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma mobileapps.am
Nails Tasarımlar uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek birbirinden mükemmel tırnak tasarımlarını inceleyebilir ve içlerinden en çok beğendiklerini kendi tırnaklarınıza da uygulayabilirsin

Nails Tasarımlar uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek birbirinden mükemmel tırnak tasarımlarını inceleyebilir ve içlerinden en çok beğendiklerini kendi tırnaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Tırnak tasarımı kendi başına apayrı bir sanattır. Bu sanatın kendi çapında bir modası vardır. Her geçen gün geliştirilir ve bakımlı tırnaklara sahip olmayı seven bayanlara özel bir çok yeni teknik geliştirilir. Bu modayı takip etmek siz kullanıcılarımız için artık çok kolay. Size özel olarak yaratılmış olan bu mükemmel uygulama ile tırnak tasarımı modasını yakından takip edebilirsiniz.

Nails Tasarımlar uygulamasının zengin menüsünde birbirinden farklı bir çok tırnak tasarımı modeli bulunuyor. Bu modellerin hepsi de siz kullanıcılarımız kolaylıkla anlayabileceği şekilde her aşaması fotoğraflandırılarak hazırlanmıştır. Beğendiğiniz bir modelin fotoğraflarını inceleyerek kendi tırnaklarınıza da uygulayabilir ve mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız bu uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Nails Tasarımlar indir